Arkadaş arayan bayan ilanları

Arkadaş arayan bayan ilanları

Merhaba arkadaşlar ben hatice istanbul bayram paşada yaşıyorum ve dul bayanım benimle ciddi arkadaş olacak erkek arkadaş arıyorum kendime burada. İnernet de erkek arayan bayan ilanları üzerinde kendime olgun ve zeki arkadaş arıyorum. Tanışmak ve arkadaş olmak isteyen erkekleri buraya davet ederek hem tanıma hem de arkadaş olmak isterim.

Erkek arayan bayan ilanları

Sanal alem de biz dul bayanları evlendiren ve ciddi arkadaş bulduran arkadaşlık siteleri arasında en ciddi arkadaş kazandıran sitede biz de erkek arkadaş arıyoruz. Kısaca kendim de özelikler vereceğim bilginiz olsun ve benimle tanışma için iyi bir fırsat olabilir.

İsmi veya Takma adı : Hatice de yeter 

Şehir : İSTANBUL / BAYRAMPAŞA

Telefon numarası :şuan veremiyorum belki daha sonra )

Medeni Durum : Dul
Etkin Köken : Türk sükür olsun

 

Boy : 165-170cm

 

Vücut Yapısı :orta zayıf

 

Sigara : Evet 1 paket ama her gün zam var )

 

Alkol : Hayır parasız alkol olur mu )

 

Gelir Düzeyi : Oldukça İyi kendi yağımda kavruluyorum

 

Meslek : Serbest Meslek kendi işimi de

 

Eğitim Durumu : Lise Mezunu daha fazla okuyamadım

 

Fizik : Sarışın bebek derler yapmadan de derler

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 yıldır yalnız yaşayan Dul türbanlı çocuksuz bayanım. Yalnız yaşamanın getirdiği zorlukların yanı sıra hayatımda kimsenin olmayışı da beni hem ruhsal hemde duygusal olarak çöküntü içine soktu. Bu sanal alem de türbanlı bayan arayan erkekleri gerçekten de çok duydum ama düzgün biriyle tanışma isterim ve adam gibi bir arkadaşlık olsun

Dul bayan arkadaş arıyorum

Ayrıldıktan sonra hayatıma kimse girmedi yada ben kimseyi sokmak istemedim bilemiyorum. Yalnızlık Allah’a mahsus derler, bunu son birkaç aydır daha iyi anladım. Fotoğraflar bana ait gördüğünüz gibiyim  ne eksik ne fazla. Boyum 165 kilom 54 kumral tenli güzel olduğunu düşünen biriyim. Pek fazla arkadaşım yok. Bir firmada temizlik elemanı olarak çalışıyorum. Anca elimden o iş geliyor. Hayat zor, bir şekilde bir şeyler için mücadele etmek gerekiyor. Bu hayat da turbanlı bayanları da arkadaş olmak istekleri var ve arkadaş arıyorum kendime

Bayan arkadaş arıyorum

Yeni birini hayatıma sokma konusun çok düşündüm. Bu konuda çok tereddüt ve endişelerim var. Yeniden sevebilir miyim filan gibi. Bana bu konuda destek olacak sabırla beni bekleyecek kişilerin olması tercihimdir. Türbanlı bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmem ama ben ben diğer Türbanlı dul bayanlar gibi değilim bunu bilin. Türbanlı bayan arayan erkeklerinde bana doğru düzgün davranmasını istiyorum. Hadi burada benimle adam gibi erkek arkadaş isterim tanışma ve arkadaş olma için bana yazabilirsiniz.

Yalana tahammül edemiyorum ve kesinlikle kandırılmak istemiyorum. Ben nasıl fotoğraflarımı ekledim, hakkımda ki gerçekleri doğru düzgün bir şekilde anlattım sa sizde aynı şekilde yalan söylemeden düzgün bir şekilde bilmem gereken her şeyi eksiksiz olarak bana anlatmanızı istiyorum. Sonrasında bana sürpriz yaparsanız bende size yaparım ona göre Arkadaş olacaksak  yalana dolana ihtiyaç duymayalım. Gerçek insanlarla arkadaşlık kurmak ve onlarla adam gibi tanışma isterim.

 

turbanlı dul bayanlar, dul bayan arıyorum, bayan arkadaş arıyorum, dul bayan ilanları, dul kadın arkadaş, dul bayan siteleri, türbanlı dul bayanlar

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler merhaba. Ben Suriye’den  5 yıl önce Türkiye’ye gelmiş ailesi ile birlikte yaşayan genç ve hayalleri olan bir kadınım. 29 Yaşındayım ismim Aden. Hayatın insana ne getireceği asla bilinmezmiş. Yaşamış olduğum farklı hayattan, farklı diyardan başka ülkeye, başka kültüre gelmek her ne kadar zor olsa da Türkiye hem dini yönden hemde kültürel benzerlikten dolayı adaptasyon sorunumu hızlandırdı. Kısaca burada biriyle tanışmak istiyorum haydi tanışalım mı?

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum

Ülkemizde ki savaştan dolayı geri dönmemiz şimdilik zor gibi gözüküyor. Ailemle birlikte oturma izni aldığımız için hayatımın geri kalan kısmını burada geçirmek düşüncesindeyim. Benimde düşüncem bu ülkenin bir parçası olmak ve bu ülkeye ait olabilmek. Amacım birebir görüşmeden önce uzun uzun telefonda sohbet edip tanışmak. Numaramı yazmıyorum çünkü çok fazla kişinin arayacağını ve gereksiz muhabbetlere gireceğini düşünüyorum. Benim amacım net ve belli. Zaten bir Suriyeli bayan telefon numaraları vermesinin de pek uygun olacağını düşünmüyorum.

Kısaca size kendimden bahsetmem gerekirse fiziksel olarak uzun boylu gayet bakımlı hoş kişisel temizliğine özen gösteren 172 boyunda 60 kiloda bir bayanım. Fotoğraf bana aittir. Öyle manken filan aramıyorum. Zenginlik, güzellik filan bunlar gelip geçici şeyler fakat azda olsa eli ayağı düzgün olsun ailesine çoluk çocuğuna bakabilsin isterim. Adama gibi biri varsa bana yazabilirsiniz.

Suriyeli Bayan

Suriyeli bayan olarak mutlaka olmasını istediğim bazı şeyler var. Bunların başında evlenecek olduğum kişinin kesinlikle alkol kullanmamasını istiyorum. Bunlara ek olarak temiz bakımlı olması, mümkünse sigara kullanmaması, kadına değer vermesi ve saygı duymasını istiyorum. Diğer şeyleri pek önemsemiyorum. Mesela kalabalık aileden geldiğimiz için hizmet etme durumlarına alışığım ve bunu asla sorun yapmam. Kocamın bir dediği iki olmaz kesinlikle böyle olur.

Suriyeli Bayan arkadaş arıyorum diyorsanız genelde bizlerin kapalı olacağını biliyorsunuzdur. Bende kapalı bir bayan olarak düğünümü İslami evlilik koşullarına uygun bir şekilde yapmak istiyorum. Yani söylenir daha bilmiyorum böyle bu tarz şeyler arayışındayım. Net olsun düzgün olsun başka bir şey istemiyorum gibi.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadaş arıyorsanız aradığınız kişinin ben olmadığını belirteyim. Bu tarz talepler ile gelmeyi.  30 yaş altı 50 yaş üstü kişileri de kesinlikle istemiyorum. Çocuklu, evlenip boşanmış kişilerle kesinlikle irtibata geçmek istemiyorum.

Baştan yalansız başlarsak her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Aksi durumda diğer türlü sadece zaman kaybetmiş oluruz. Ne siz beni salak yerine koyun nede bir birimizin değerli vakti ve hayalleri ziyan olmasın. Söyleyeceklerim bu kadar. Adaylarımdan mesaj beklemekteyim.

Artık tanışma ve arkadaş olmak zamanın geldi arkadaşlar var mısın tanışmaya…

 

suriyeli bayan, erkek arayan suriyeli bayanlar, suriyeli bayan ara, bayan arıyorum suriyeli, suriyeli bayan arkadaş

Mobil arkadaşlık ve Sesli mobil

Mobil arkadaşlık ve Sesli mobil

Mobil arkadaşlık siteleri de sesli mobil sohbet edecek arkadaş arayanları ciddi arkadaşlık sitesi de. Herkes burada arkadaş arıyorum diye ilanlar veriyorlar. Artık sanal alem de sesli mobil arkadaş arayan bayanları ve erkekleri en çok tercih edilen arkadaşlık siteleri de size uygun arkadaş bulacaksınız.

Sesli mobil ve ciddi arkadaşlık bir arada arkadaşlar

Burada uygun birisin bulma ve mobil sesli sohbet etmek daha kolay ama öncelikle buradaki insanlarla arkadaşlık kurmanız gerekiyor. Buradaki mobil arkadaşlık ve mobil arkadaş arayan insanlarla tanışarak uzun ömürlü arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Her yer de mobil arkadaşlık yapacağınız ve telefon da sohbet edeceğiniz arkadaşlık sitesi size mobil sesli sitemiz sunarız.

Artık siz de hem telefon da sohbet edeceksiniz hem de mobil arkadaşlık sitemiz de ciddi bayanlarla ve ciddi erkeklerle hızlı ve güven içinde tel de sohbet edeceksiniz

mobil arkadaşlık, mobil sesli, telefon da sohbet

55 60 arkadaş arıyorum

55 60 arkadaş arıyorum

Merhaba 55 60 arkadaş arıyorum ilanları üzerinden de insanlar bu yaşa uygun arkadaş arıyorum diyorlar. Acaba 55 60 arkadaş arıyorum diyen insanlar bu yaşata arkadaş bulabilir mı? İnternet de herkes arkadaş arıyorum diye ilanlar vermeye başladılar. Kimi erkek arkadaş arıyorum diyor kimi ise bayan arkadaş arıyorum diyor ama ortak düşünce millet arkadaş arıyorum diye ilanlar vermeye başladılar.

Arkadaş arıyorum

Artık burada ciddi arkadaş arıyorum diyen insanları kolayca ve zahmetsizce bulmak isteyenler buraya ilan verebilir. Hangi yaş olursanız olur ister bayan arkadaş arıyorum diyebilirsiniz isterseniz de erkek arkadaş arıyorum diyebilirsiniz sonuçta arkadaş arıyorum diyorsun.

Bayan arkadaş arıyorum

Erkekler hep arkadaşlık siteleri üzerinde bayan arkadaş arıyorum diye ilanları veriyorlar ve burada kendine uygun adam gibi ve ciddi erkeklerle arkadaş olmak ve tanışmak üzere arkadaşlık siteleri de ilanlar vermeye başladılar. Her zaman burada bayan arkadaş bulacaksınız ve erkek arkadaşlarımız mesajları üzerinde adam gibi erkek arkadaşlarla hızlı ve güven ortamında rahatlıkla tanışma yapacaksınız.

Erkek arkadaş arıyorum

Bayanlarımız seçkin erkeklerle tanışmak için hep internet ortamında erkek arkadaş arıyorum diyerek ücretsiz arkadaşlık ilanları veriyorlar. Bazen de kendine uygun adam gibi temiz kalpli erkeklerle tanışmak fırsatının buluyorlar. Biz sizler hem arkadaş hem ücretsiz mesajlaşmak imkanın veriyoruz ve sizlere bayan ve erkekleri sitemiz aracıyla tanışman yapmanıza neden oluyoruz. Artık tanışma ve arkadaş olmam zamanın geldi arkadaşlar. Kolay ve her hangi bir para ödeme yapmadan bayan arkadaş ve erkek arkadaş bulacaksınız.

55 60 arkadaş arıyorum, arkadaş arıyorum, bayan arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum