Fiesta arkadaşlık arıyor

Fiesta arkadaşlık

Merhaba arkadaşlar ben aslı istanbul da yaşıyorum fiesta arkadaşlık kurmak için buraya ilan veriyorum tanımak ve tanışmak isteyen erkekleri arıyorum. İnternet de her gün yeni bir arkadaş aramaktan bıktım neden mı? Hep yalan dolan konuşan erkekleri artık hayatım da görmek istemiyorum ve ben adam gibi erkek arkadaş arıyorum burada duydunuz mu?

Arkadaşlar internet de bize her yerde arkadaşlık geliyor ama bazen yanlış erkekleri tercih etmek zorunda da kalabiliyoruz işte sorun burada ya. Acele  etmeden tanışmak ve tanımak istiyorum ama beyefendi rahat durmuyor ki ilah ki hemen tanışacak beyefendi. Olmaz arkadaş böyle arkadaşlık insan acele etmeden huyunun suyunun bilecek hop balla damdan düşer gibi teklifler geliyor. Erkek dediğin biraz ağır olur fisesta arkadaşlık aslında benim demek istediğim türden bir şey. İste ben de böyle güzel arkadaşlık kurmak isterim varsa aranız da böyle efendi biri hemen değil de zaman içinde birimiz tanıma fırsatı bulalım.

 

 

1 thought on “Fiesta arkadaşlık arıyor

  1. Merhaba .Üniversite mezunu,duygulu,merhametli,temiz ve bakımlı,aşka çok önem veren,kadın dilinden iyi anlayan,olgun BEYİM.İcki ve sigara kullanmıyorumYaş boy ve kilo takıntım yoktur.Bana Sadık olsun yeter.Sevmek ve sevilmek istiyorum.Arayın tanışalım BAYANLAR.Hakan ben.

Bir Cevap Yazın