Güzelyalıdan erkek arkadaş arıyorum

Güzelyalıdan erkek arkadaş arıyorum

Merhaba ben filiz İstanbul anadolu yakısında erkek arkadaş arıyorum yeni ayrılmış eşinde kendi evimde yaşıyorum. 12 yılık evlilik hayatım da hep şiddet gördüm ve artık ayrılma karar verdim ve 2 yıldır oldu eşim de boşanma karar aldım ve artık dul olarak yaşıyorum. Ama yalnızlık zor ve çekilmez hale geldi çünkü maddi ve manevi destek olacak erkek arkadaş arıyorum. İsim filiz ve 32 yaşındayım esmer biriyim güvenilir erkek arkadaş arıyorum

Aradığım erkek arkadaş özellikleri bazıları

Öncelikle asla yalan konuşmayan birinin istiyorum neden derseniz yalan konuşan erkek arkadaş istemem çünkü yalan üzerine bir şeyler kurmak istemiyorum. Ciddi arkadaş arıyorum samimi ve dobra olsun aslan yalan konuşmasın. Aradığım özellikler de birisi de yaşı 35 veya 40 üstünde olmasın ben de büyük olsun ama fazla büyük erkek arkadaş istemiyorum. Ciddi erkek arkadaş arıyorum ciddi olan ve ciddi düşüne erkek arkadaş tercih ederim.

Benimle tanışmak isterseniz öncelikle buraya kendiniz anlatan öz geçmiş yazarak benimle tanışma şansınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca bilgileriniz düzgünce yazarak benimle neden arkadaşlık yapmak istediğiniz ve niyetiniz burada belli ederseniz sevinirim umarım karşıma ciddi erkek arkadaşlar çıkar. Samimi ve ciddi erkek arkadaş arıyorum.

İnternet de ciddi erkek arkadaş bulmak ve aramak gayet zor bir durum ama umutluyum neden bilme ama inanıyorum ki ciddi erkek bulabilirim diye düşüyorum ve sonunda bulacağım arkadaşlar umarım iyi ve ciddi erkek arkadaş çıkar karşımıza.

ciddi erkek arkadaş bulmak, ciddi arkadaş arıyorum, ciddi erkek arkadaşlar, ciddi arkadas, Güzelyalıdan erkek arkadaş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir